{{ variable.name }}
{{ variable.name }}◆左目(L)
{{ variable.name }}◆右目(R)
量:
| Product Information | |
| 使用期間 | 3 Months |
| Lenses per box | 1 pcs |
| Material | HEMA |
| Total Diameter | 14.0 mm |
| Graphic Diameter | 12.9 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 38 % |
| UV Protection | X |
| 度数范围9 | -0.00 ~ -8.00 |