{{ variable.name }}
{{ variable.name }}◆左目(L)
{{ variable.name }}◆右目(R)
量:
| Product Information | |
| 使用期間 | 1 Month |
| Lenses per box | 2 pcs |
| Material | PHEMA |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.5 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 40 % |
| UV Protection | X |
| 度数范围9 | -0.00 ~ -8.00 |