{{ variable.name }}
{{ variable.name }}◆左目(L)
{{ variable.name }}◆右目(R)
量:
| Product Information | |
| 使用期間 | 1 Day |
| Lenses per box | 10 pcs |
| Material | Puscon |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.3 mm |
| Base Curve | 8.6 mm |
| Water Content | 43 % |
| UV Protection | O |
| 度数范围9 | -0.00 ~ -8.00 |