{{ variable.name }}
{{ variable.name }}◆左目(L)
{{ variable.name }}◆右目(R)
量:
| Product Information | |
| 使用期間 | 1 Day |
| Lenses per box | 30 pcs |
| Material | Silicone Hydrogel |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 12.5 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 40 % |
| UV Protection | O |
| 度数范围9 | -0.50 ~ -12.00 |
| 散光度数 | 180 |
| 老花度数 | Low (+0.75D to +1.25D) |