{{ variable.name }}
{{ variable.name }}◆Left(L)
{{ variable.name }}◆Right(R)
Kuantiti :
| Product Information | |
| Tempoh Pemakaian | 1 Month |
| Lenses per box | 1 pcs |
| Material | MPC Polymer |
| Total Diameter | 14.2 mm |
| Graphic Diameter | 13.8 mm |
| Base Curve | 8.7 mm |
| Water Content | 43 % |
| Water Content | O |
| 度数范围9 | -0.00 ~ -8.00 |